fbpx

Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

27.11.2019

„Jesteśmy z żoną na etapie wykańczania naszego nowego mieszkanka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie dalibyśmy rady tak gładko tego przejść, to znaczy: znaleźć, wynegocjować, załatwić sprawy w urzędach, gdyby nie wspaniała Kasia Jarzembowska z Kluczowe Nieruchomości. Pani Kasia jest osobą ciepłą, sympatyczna, pełną empatii i zrozumienia. Potrafi zrozumieć człowieka i jego potrzeby, znajdzie każdy, nawet najmniejszy zasób w beznadziejnej sytuacji. Możemy serdecznie ją Wam polecić! A na dodatek w podarku przynosi tak piękne anioły! Na pewno ten upominek znajdzie honorowe miejsce na naszych świeżo wymalowanych ścianach i z dumą będziemy na niego zerkać.
Także, jeżeli szukacie swojego miejsca na ziemi to śmiało odzywajcie się do Pani Kasi. „

 

Dziękujemy,
Daria i Piotr Kuczmińscy

14.11.2019

„Profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie i przemiła obsługa, to tylko część atutów jakimi Kluczowe Nieruchomości odróżniają się na tle konkurencji. Wiem o czym mowie bo przeprowadzając się z narzeczoną do Torunia odbyliśmy wiele spotkań w sprawie wynajmu mieszkania i mieliśmy styczność z kilkoma biurami nieruchomości, niektóre były w porządku i profesjonalne a o innych wręcz wolelibyśmy zapomnieć i do tego potrafiły narażać na zbędne koszta. Kluczowe Nieruchomości okazały się być nie tylko profesjonalne i rzetelne a przede wszystkim empatyczne z miła i przyjazną atmosferą co w dzisiejszych czasach ciężko odczuć w dobie konsumpcjonizmu i nastawienia na zysk przez firmy i korporacje. Po prostu czuć, że pracują tam dobrzy ludzie! Serdecznie wszystkim polecamy Kluczowe Nieruchomości i jeśli kiedyś jeszcze zaistnieje potrzeba współpracy w sprawie nieruchomości to będzie to pierwsze miejsce do którego się udamy 🙂 pozdrawiamy Panią Kasie i Pana Jakuba :-)”

Paweł Górski

15.10.2019

„Z całego serca polecam wszystkim Kluczowe Nieruchomości. Wszystkie nasze spotkania przebiegły sprawnie oraz w przemiłej atmosferze. Dodatkowo nie można zarzucić profesjonalizmu. Według mnie – najlepsze biuro nieruchomości.”

Natalia Bladowska

08.10.2019

„ZDECYDOWANIE POLECAM! Tak się złożyło, że w ostatnim okresie skorzystałam z pomocy biura przy sprzedaży mieszkania mojego ojca, a córka z usługi wynajmu mieszkania. Sprzedaż i cała związana z tym procedura przeprowadzona niezwykle profesjonalnie. Pomoc p. Kasi Jarzembowskiej nieoceniona. Nawet nie miałam pojęcia ile dokumentów i urzędów trzeba było odwiedzić, w związku ze sprzedażą. Część z nich załatwiła za mnie już p. Kasia, a co do pozostałych, otrzymałam konkretne wskazówki i nie musiałam już „błądzić”. Poza tym osobowość p. Kasi – kulturalna, serdeczna, sympatyczna osoba – sprawia, że w pełni polecam biuro „Kluczowe nieruchomości”. I jeszcze jedno – szybkość działania i nieszczędzenie swojego czasu. Pełen profesjonalizm! Bardzo dziękuję za pomoc!”

Krystyna Zawadzka

02.10.2019

„Profesjonalizm, zaangażowanie, bezpieczeństwo i przemiła atmosfera.Moim zdaniem to najlepsze biuro nieruchomości w Toruniu.”

Karolina Narębska

30.07.2019

„Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystkie kwestie załatwione na czas. Polecam współpracę z Kasią i Kuba. To czysta przyjemność.”

Jakub Murawski

01.07.2019

„Profesjonalizm i przesympatyczna atmosfera. Współpraca z Kasią i Kubą to czysta przyjemność!”

Marta Zielińska

02.06.2019

„Dzięki Pani Kasi i Panu Jakubowi znaleźliśmy nasz wymarzony kawałek na tym świecie! Dziękujemy bardzo! Jesteście najlepsi!”

Sandra Krajewska