fbpx

Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

08.10.2019

„ZDECYDOWANIE POLECAM! Tak się złożyło, że w ostatnim okresie skorzystałam z pomocy biura przy sprzedaży mieszkania mojego ojca, a córka z usługi wynajmu mieszkania. Sprzedaż i cała związana z tym procedura przeprowadzona niezwykle profesjonalnie. Pomoc p. Kasi Jarzembowskiej nieoceniona. Nawet nie miałam pojęcia ile dokumentów i urzędów trzeba było odwiedzić, w związku ze sprzedażą. Część z nich załatwiła za mnie już p. Kasia, a co do pozostałych, otrzymałam konkretne wskazówki i nie musiałam już „błądzić”. Poza tym osobowość p. Kasi – kulturalna, serdeczna, sympatyczna osoba – sprawia, że w pełni polecam biuro „Kluczowe nieruchomości”. I jeszcze jedno – szybkość działania i nieszczędzenie swojego czasu. Pełen profesjonalizm! Bardzo dziękuję za pomoc!”

Krystyna Zawadzka

02.10.2019

„Profesjonalizm, zaangażowanie, bezpieczeństwo i przemiła atmosfera.Moim zdaniem to najlepsze biuro nieruchomości w Toruniu.”

Karolina Narębska

30.07.2019

„Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystkie kwestie załatwione na czas. Polecam współpracę z Kasią i Kuba. To czysta przyjemność.”

Jakub Murawski

01.07.2019

„Profesjonalizm i przesympatyczna atmosfera. Współpraca z Kasią i Kubą to czysta przyjemność!”

Marta Zielińska

02.06.2019

„Dzięki Pani Kasi i Panu Jakubowi znaleźliśmy nasz wymarzony kawałek na tym świecie! Dziękujemy bardzo! Jesteście najlepsi!”

Sandra Krajewska