Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
267 000 PLN
Powierzchnia
91,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Niebanalne, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1889 roku z oryginalnym układem pomieszczeń szuka nowego Właściciela.

::Gdzie::
Urokliwe Bydgoskie Przedmieście, przy ulicy Mickiewicza. Do UMK spacer stąd zajmuje niecałe 7 minut, po drodze mijasz sklepy (Tesco, Aldi), i restauracje. Tuż obok znajdują się przystanki MZK oraz Park Bydgoski.

::Dla kogo::
Mieszkanie jest propozycją dla młodych, aktywnych osób lubiących wyjątkowe wnętrza. Studenci będą tu mogli wracać na długie okienka między zajęciami, a ci, którzy lubią ciszę, odpoczną po ciężkim dniu w pracy.

::Kamienica::
Budynek powstał w 1889 roku. Od samego wejścia czuć klimat takiego miejsca poprzez ciężkie, odrestaurowane, drewniane drzwi i wystrój kamienicy w środku. Działa tu wspólnota, która administruje budynkiem. W budynku są wszystkie media, również gaz.

::Układ::
Mieszkanie ma niepowtarzający się nigdzie indziej układ pomieszczeń, z wystawą okien na południe i północ.
Znajduje się na 3, ostatnim piętrze. Dzięki temu przez okna połaciowe widać niebo i żaden sąsiad nie stuka obcasami po suficie.

Na całkowitą powierzchnię 91,30m2 składają się:
- przestronny salon z otwartą kuchnią
- sypialnia z garderobą
- gabinet
- łazienka wyposażona zarówno w prysznic jak i w wannę.

::Standard::
W mieszkaniu zainstalowano klimatyzację. Na uwagę zasługują deski na podłogach - są w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna połaciowe drewniane i zwykłe również drewno. Wszystkie drzwi wewnętrze drewniane zamawiane na wymiar.
Mieszkanie wymaga odświeżenia.

Zainteresowany? Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się na prezentację.

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Park, Szkoła, Apteka, Centrum handlowe, Sklep, Bazarek, Przystań, Przedszkole, Rzeka, Uczelnia
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Jakub Mścichecki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakuba Mścicheckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jakub Mścichecki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości z siedzibą przy ul. Szosa Chełmińska 168/11, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kluczowe.com… czytaj więcej