Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, ul. Władysława Broniewskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
424 000 PLN
Powierzchnia
62,88 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Jeśli chcesz zainwestować i szukasz tzw. "gotowca", z którego od razu po zakupie będziesz czerpać korzyści finansowe - koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą.

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze, w budynku Quatro Towers przy ulicy Broniewskiego na Osiedlu Sztuk Pięknych.

::Gdzie::
Jedno z najbardziej opłacalnych inwestycyjnie osiedli - tuż obok Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i w niedalekiej odległości od centrum. W dobrym punkcie komunikacyjnym (autobusy i tramwaje) z dostępem do pełnej infrastruktury.

::Dla kogo::
Dla wszystkich, którzy myślą o ulokowaniu pieniędzy w nieruchomości i kontynuowaniu aktualnego najmu, ponieważ istnieje możliwość kupna mieszkania wraz z Najemcami.

Mieszkanie łatwo przearanżować pod wynajem na dla studentów - wystarczy wstawić prysznic lub wannę.

Propozycja jest idealna również dla wszystkich, którzy myślą o tym aby zamieszkać na tym osiedlu.

::Układ mieszkania::
Mieszkanie ma wystawę okien na południe i wschód. Mierzy powierzchnię 62,88m2 i na ten moment składa się z:
- 3 oddzielnych pokoi
- kuchni z wyjściem na balkon
- łazienki z wc
- sporego przedpokoju.

Aktualnie znajduje się w nim biuro i na jego potrzeby salon i jedna z sypialni zostały przedzielone sćiankami działowymi, dzięki czemu uzyskano dodatkowe pomieszczenia biurowe a oryginalny układ to salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie.

::Koszty utrzymania::
Mieszkanie jest tanie w utrzymaniu, czynsz administracyjny wynosi ok 400zł i mieszczą się w nim zaliczki na wodę i ogrzewanie.

::Atuty::
- kontynuowanie najmu ze sprawdzonym Najemcą
- doskonałe miejsce obok UMK i Starego Miasta
- 2 piętro w bloku z windą oddanym w roku 2011
- niskie koszty utrzymania..
- dostępne w krótkim czasie.

Zainteresowany? Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się na prezentację.

Katarzyna Jarzembowska
tel. 530 947 972

Jakub Mścichecki
tel. 504 668 445

  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Kort tenisowy, Przedszkole, Hala sportowa, Uczelnia, Bazarek, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła, Park, Fitnes, Sklep, Apteka
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Katarzyna Jarzembowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakuba Mścicheckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jakub Mścichecki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości z siedzibą przy ul. Kwiatowa 6/4, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kluczowe.com… czytaj więcej